| Ingognito a întrebat:

Pe vremea astea sunt o gramada de oameni cu haine de parca ar merge in siberia dar tot le este frig iar eu port un hanorac subtire si imi este cald dc?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Tu vrei doar sa pari mai cool, dar in sinea ta si tie ti e frig de crapi

| Ingognito explică (pentru suntserios):

Crap de frig asa tare incat dupa juma de km de mers pe jos curg apele pe mine

| darrio2007 a răspuns (pentru Ingognito):

Stai 10 minute pe loc si mai vedem.

| CatalinVictor1985 a răspuns (pentru darrio2007):

Uita-te la raspunsul lui incognito cel care a pus intrebarea si ai sa vezi ca am dreptate. Degeaba pui tu nefolositor si eronat ca este posibil sa fii la fel ca userul suntserios un plagiator. A spus ca dupa juma de km curg apele de pe el in schimb plagiatorul suntserios stie mai bine decat incognito iti vine sa crezi cat de penibil poate sa fie acest user care parca ar trai in pielea altora. Vad ca si tu iei exemple proaste de la acest user probabil sunteti mana in mana. Ca sa stii cum sta treaba unii oameni suporta usor frigul dar mintea ta e anapoda la fel precum plagiatorul stie tot mai e si serios la fel ca tine doi profesori universitari... plagiatori

| Ingognito explică (pentru darrio2007):

Subtil dar amuzant

| Iunix a răspuns:

Eşti în călduri.

| Fumiko a răspuns:

Asa este organismul tau, asa mai patesc si eu laughing laughing

| Alexandruuu88 a răspuns:

Nu se leagă frigul de tinelaughing

| ALEX131 a răspuns:

Pentru că esti împotriva frigului și căldura e de partea ta. happy