| WhyMe a întrebat:

Pedex esti bun pentru paduchi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Gaz și pieptene des!, + curățenie totală, ca să scapi de păduchi!

Pedex esti bun pentru paduchi?==o fi bun ca să crească mari și frumoși

| mona a răspuns:

Daca nu il incerci nu ai de unde sa stii

| jadir a răspuns:

In fiecare zi cate un paduchios, intreaba la farmacie!

| SilviaStefan a răspuns:

Sora mea a venit de la scoala cu paduchi si mi-a dat si mie…ufff.

Eu si sora mea avem un un par tare frumos si lung si am cautat sa folosim un produs anti-paduchi si lindini natural, care sa nu ne arda parul sau sa ne provoace arsuri scalpului

Am gasit un gel natural impotriva paduchilor cu ulei 100% pur din arbore de ceai(tea tree oil) de la Thursday Plantation.

Chiar de la prima utilizare efectele s-au vazut. Eu si sora mea am fost tare multumite de gelul natural anti-paduchi, ne-au scapat complet de paduchi si ouale lor.

Pe langa faptul ca gelul ne-a scapat complet de paduchi si lindini…mi-a placut foarte mult ca a venit cu un pieptan special de paduchii din otel inoxidabil care ne-a ajutat.
Pup

| AdeElLl a răspuns:

Face acum reclama la tv la un sprei de paduchi pentru copii nu stiu sigur cum se numeste