| Haha_Hilli_1990 a întrebat:

Penicilina doare rau?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Rukhsandra a răspuns:

De durut doare... dar depinde si cine iti face saddaca are mana "usoara" nu doar asa rau

4 răspunsuri:
| Raniia a răspuns:

Tratamentul cu penicilina este eficient si boala invinsa... orice durere are leac.

| BlacK0NinjA a răspuns:

Cam da din cate am auzit

| Aida89 a răspuns:

Depinde de cat suporti tu. Stiu ca doare, dar e suportabil. Eu nu am avut mari probleme cu ea, dar mama numai cand aude "penicilina" e deja panicata laughing

| allllle a răspuns:

Nu ai idee cat de rau doare... dar poti sa iti bagi si branula si sa o faci. tot doare dar nu asa tare