| IonutStefan96 a întrebat:

Pentru copii in varta de 1-18 ani costa la Spitalul Clinic de Urgenta Marie Curie? Si are sectie de implant?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Danzell a răspuns:

Costa pentru oricine daca nu este asigurat la casa de sanatate indiferent de varsta

2 răspunsuri:
| Danzell a răspuns:

De asemenea depinde si de situatie si cat poate acoperi casa de sanatate

| IonutStefan96 explică (pentru Danzell):

Deci treaba sta asa...am fost operat de otoplastie(aducerea urechilor clapauge la forma normala)asta a fost gratis...dar pot sa fac baie dupa operatie?