| samiportinumele a întrebat:

Pentru dl. dr. Bogdan Doroftei, saptamana asta va trebuii sa fac niste analize(toata familia le face), ai mei au zis ca sunt analize de rutina(homoleucograma, TGP). Mi-e frica ca am vreo boala, o infectie ceva in corp(luata prin contact sexual) si as vrea sa stiu daca din rezultatele analizelor isi vor da seama daca am ceva in corp. Mi-e tare frica, asa s-ar afla si ca nu mai sunt >virgina:" sau Doamne fereste, s-ar afla de o boala, infectie. Multumesc anticipat

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
Abh
| Abh a răspuns:

Nu se poate afla din analizele de sange ca tu nu mai esti virgina.