| genifar45 a întrebat:

Poți sa mori daca iti musti limba?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Daca o musti de tot faci hemoragie si crapi. Daca o musti oleaca... ai grija sa nu te calce vreo masina, ca din alt motiv nu prea ai cum sa mori.

11 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu

| Fatamuntilor a răspuns:

Categoric NU!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred. Cel mai rău e ca amorțeșe.(naspa). E OK. Eu îmi mușc limba când mănânc. (nu mor). E ok. kiss

| genifar45 explică (pentru anonim_4396):

Mă refeream dacă ti-o musti tare ( hemoragie ) ..nu sunt chiar așa proasta :]]]

| xr0sioRx a răspuns:

Lol laughing nu, o sa se regenereze.

| DaianMarian a răspuns:

Doar daca o inghiti.( da este posibil)

| ShoboM a răspuns:

Nu

| Elena_Lorena_1998 a răspuns:

Nu! Doar te doare dar daca vrei mai multe informati du-te la doctorul de familie!

| genifar45 explică (pentru Elena_Lorena_1998):

Nu mi-am muscat limba XD

| Elena_Lorena_1998 a răspuns (pentru genifar45):

Ce inseamna,, XD ''?