| Ramona45 a întrebat:

Poată sa nu îți vina menstruația \ sa întârzie din cauza ca esti răcita? Ma dor sânii, jos, spatele sunt obosita, însă nu mi-a venit menstruația. Am fost foarte răcita și mi-a fost frig și ma durea in spate, am luat pastile de răceala. Poate sa fie din cauza răcelii? Sunt foarte stresată.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da poate fi posibil... dacă nu ai făcut sex neprotejat e posibil să-ți întârzie din cauza unei raceli jos

| alex04041982 a răspuns:

Fa mai intai un test de sarcina.