| DeeaDiDi123 a întrebat:

Poate sa existe vreo fata careia sa nu ajunga sa nu mai aiba ciclu menstrual? Sa aiba probleme de ovulatie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da.

| Violleta2022 a răspuns:

Fii mai clara, cum adica sa nu ajunga sa nu mai aiba ciclul menstrual?
Menopauza timpurie, la asta te referi?
Sau te referi la fetele anorexice, ori obeze, care nu mai au ciclu deloc?

| outsidethebox a răspuns:

Din pacate, da.