| YusukeUrameshi a întrebat:

Poate sa imi spuna cineva un nume de sirop care sa contina codeina si poate sa fie gasit in Romania? Va rog frumos.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Rosu_Cristian_2000 a răspuns:

Sirop de tei maceese este cel mai bun are vitamina c sirop de porumbele de zmeura stiu o mie de siropuri

| YusukeUrameshi explică (pentru Rosu_Cristian_2000):

Stie macar unu care sa contina codeina?