| anonim_4396 a întrebat:

Pot cumpara de la farmacie test Covid de saliva? Si unde as putea gasi la ce farmacie? Cam cat costa?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| marin33490 a răspuns:

De unde esti?

| dinaprilie a răspuns:

Cam 25 de lei

| TheStrategist a răspuns:

Erau la farmacie teste Covid, dar cred că depinde și din ce oraș ești.

| Apokales a răspuns:

Da, poti cumpara cam de la orice farmacie. Costa in jur de 20 de lei, insa nu-s atat de concludente in comparatie cu cele nazofaringiene.