| yourloveisroxy a întrebat:

Buna vreau si eu sa va intreb de unde as putea cumpara o glezniera? Si cam cat ar costa? P.S vreau una mai buna, cu scai. M-am gandit deja ca as putea gasi la farmacie sau la echipamente sportive. Aveti alte idei? Dau fundita

1 răspuns:
| SportyMan a răspuns:

Salut, incearca pe www.mcdavid.ro. Pot sa-ti spun din experienta proprie ca toate produsele lor sunt de calitate (locul 1 in SUA). In functie de nivelul de protectie, preturile variaza intre 50 si 250 lei.