| anonim_4396 a întrebat:

Neata.Cat costa un test de saliva pentru Covid la Catena sau alte farmacii? Va rog trebuie sa stiu acum ca am doar 15 lei la mine lol

Atenţie! Problemele medicale necesită asistenţă/consult specializat, vă recomandăm să apelați la acest tip de consult pentru diagnostic și tratament. Sugestiile utilizatorilor TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical.

Psihologii voluntari din secțiunea Coronavirus răspund doar întrebărilor legate de ce simțiți în această perioadă, întrebări care au legătură cu starea voastră psihică în contextul pandemiei.
Pentru informații oficiale despre pandemia de coronavirus folosiți site-ul https://stirioficiale.ro sau alte surse validate de autoritățile statului.
Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

La Dona stiu ca este 11 lei unul de saliva. Cel putin asa a fost acum vreo 2 saptamani.

Numai bine!

6 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Cu 15 RON erau in Carrefour. Nu fa prostia sa iei de la farmacii!

| Lioana a răspuns:

19 lei la reducere cu card de fidelitate de la Farmacia Richter.

| Werrich a răspuns:

Neata, la Helpnet e 30 lei.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La Helpnet e30 lei.

| Anuskaa a răspuns:

Era mai simplu daca intrai intr-o farmacie si intreba-i, nu?