| AvalohAlyn a întrebat:

Pot deveni un vindecător cu ajutorul unei cărți care chiar promite asta că prin lecturarea ei voi învăța cum să mă vindec pe mine însumi și apoi și pe ceilalți? Îmi doresc mult sa lucrez pe partea asta de sănătate.Am și un aparat de biorezonanta care face analize detaliate.

Asta este cartea care promite și te învață cum poți să te vindeci pe tine și apoi să fii un vindecător autentic.

https://www.libris.ro/......12489.html

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Mindfulness a răspuns:

Aline treci prin perioade grele te înțeleg, mai bine roaga-te la Iisus sa îți de-a mintea înapoi că deja incepi sa delirezi grav. Îmi pare rău că treci prin așa ceva dar încearcă să îți revii la normal sa nu mai crezi in cai verzi pe pereți. Tu deja ai idei fixe specifice psihozei, nu o sa devii niciodată vindecător că nu ești Iisus.