| 334499 a întrebat:

Pot sa fac cancer de la tigarea electronica?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| valeeExpress a răspuns:

Nu mai cersii funda. ca nu o sa iti dea nimeni cersind. scopul siteul.ui TPU este de a ajuta oameni de unde si numele "Toti pentru unu" nu de a capata funde

9 răspunsuri:
| Justmed a răspuns:

Nu poti face cancer si tigara electronica da rezultate daca stii sa o folosesti ...In primul rand o tigara electronica de calitate costa 200 lei nu 50 ...in al doilea rand trebuie sa contina o substanta mai puternica decat tigara normala iar la inceput se fumeazasimultan si tigara electro si normala urmand ca sa reduci numarul tigarilor norlmale pana acestea vor disparea complet din regimul tau de viata! Daca acesti pasi nu sunt respectati tigara electronica iti va da mai multe batai de capt. bafta!

| superdorex a răspuns:

Pai e o tigara care cu ajutorul ei te lasi de fumat deci nu cred, uite:
http://www.esmoke.ro/

| rapa a răspuns:

Nu te ajuta cu nimic tigara electronica si raspunsul este nu

| valeeExpress a răspuns:

Nu cred, tiagrea electronica nu dauneaza sanatatii, si daca dauneaza, dauneaza foarte putin, aceasta tigara este pentru a te ajuta sa te lasi de fumat happy

| TukAnk a răspuns:

Http://www.contraboli.ro/tigara-electronica/
Eu fumez tigara electronica, sunt f multumita de ea... fumam 1 pachet de tigari traditionale la zi si de cand fumez pe.aste electronica nu am mai revenit la celelalte,ma simt mai bine,respir mai usor, nu mai obosesc asa repede, este mai ieftin ca si bani cheltuiti lunar si este mai sanatoasa decat cea traditionala care contine 4000 de substante nocive(din care 2000 de subst sunt doar din foita)... tigara electronica reprezinta 99%aburi si 1%nicotina!

| akka4 a răspuns:

Ma fratilor lasati-va de prostiile astea cu tigari electronice. daca ai vointa sa te lasi de fumat te lasi si fara.

Răspuns utilizator avertizat
| aurrodk a răspuns:

Mie personal tigarile electronice mi se par o tampenie dar referitor la intrebarea ta raspunsul este NU

| bobi595 a răspuns:

Nu