| Gorila12 a întrebat:

Pot sa fumez daca am streptococ tip A?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| MuatafaonurContInchisDeTot a răspuns:

Fumatul îți va agrava Sănătatea nu va face nimic bun și nu-ți va aduce nimic bun decât multe boli și probleme de sănătatea având în vedere situația sănătății tale și ceia ce vrei tu sa faci este o mare greșeală și o prostie imensă ai grija de sănătatea ta nu-ți bate joc de ia.