| papuciirupti a întrebat:

Pot sa ma duc cu bilet de trimitere (gastroenterologie) la spitalul Militar Bucuresti?
Imi explica cineva ce si cum, va rog?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Nume6 a răspuns:

Poţi să te duci la orice spital din ţară vrei! Biletul de trimitere îl iei de la doctora de familie îi spui la ce medic vrei să te duci, la ce specializare și ce spital.