| felinas a întrebat:

Pot slabi daca tin un regim cu salata de vara(rosi,castraveti,ridichi si ceapa verde ) sau salata de varza,ambele salate facute cu otet de mere,piper, ulei de masline si putina sare? Fara a manca altceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu poti tine un regim fara lactate, carne sau soia mai mult de 4 zile. Daca vrei sa tii o dieta, consulta un nutritionist, nu apela la tampenii de genul asta

| BellaKiოNana a răspuns:

Cred ca da, incearca si o sa vezi si tu singura happy

| Dania19 a răspuns:

Eu de exemplu pe timpul verii mananc doar salate happy si cel mai mult mananc salata de varza sau de castraveti happy si nu am patit nimic si am si slabit happy e decizia ta... faci ce vrei happy