| SSecret2 a întrebat:

Pot slabi in 14 zile fare medicamente sau foamete? Va rog ajutati-ma cu o dieta mai normala si cu un program sportiv daca putetibig grin!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ce să faci în 14 zile? În acest interval de timp abia se tonifică masa musculară cu exerciții fizice zilnice (cel puțin o oră pe zi), procesul de slăbire apare abia după o lună de zile.
Ai de asemenea nevoie de o alimentație săracă în calorii dar care să asigure minumul necesar de nutrienți pentru buna funcționare a organismul. În concluzie, învață să mănânci!
Cum ai ajuns să ai probleme cu greutatea?
http://calorii.oneden.com/
Exclus înfometarea, pui sănătatea în pericol.
Pa, pa.