| salbars213 a întrebat:

Poti face puroi in gat fara amigdale?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Puroi in gat poti face si de la anumite boli cu transmitere sexuala, daca ai facut sex neprotejat sau ai sarutat pe cineva care avea aceste BTS.

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, sigur ca se poate chiar daca nu ai amigdale, poti face infectie care netratata coboara pe gat, afectand si laringele, traheea samd.