| Bakugo a întrebat:

Daca am puroi pe amigdale este vreo problema daca fumez?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AdelinaC a răspuns:

Nu se agraveaza, dar nici nu te ajuta sa te vindeci mai repede

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Problema este puroiul de pe amigdale. Indiferent daca fumezi sau nu. Ai infectie.

| Bakugo explică (pentru darrio2007):

Ma refer daca se poate agrava daca fumez

| darrio2007 a răspuns (pentru Bakugo):

Daca te tii de fumat, cu timpul poate dăuna.