| Dragos7899 a întrebat:

Poți lua eczema de la câine? Și cam cât de grava este eczema asta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Nu se stie dar cel mai sigur pentru tine cat si pentru animal este sa il duci cat mai repede la un veterinar. Poti sa iei si alti microbi daca nu il tratezi.

| Felys a răspuns:

Sigur ca poti lua diverse boli, gen raie, asa ca fuguta la doctor