| paradisdisiss a întrebat:

Poti sa faci fractura de penis in somn? Daca nu dormi cum trebuie de ex?

Eu numai pe burta dorm sau ajung asa in somn si mi-e ff frica de la un timp

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Fractura de penis se poate face numai daca este in erectie si apesi cu toata puterea pe el, sau tragi de el.
Este imposibil sa se intample asa ceva in somn!