| Alis_Maria_1991 a întrebat:

Poti sa mori daca inghiti fairy?
Cred ca am inghitit foarte puțin din greseala si simt un gust putin ciudat.Patesc ceva chiar daca am inghit putin de tot?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Donsavas a răspuns:

Nu,stai linistit! Au incercat altii sa se sinucida cu produsul si nu au reusit. In cantitati mari, luat chiar si o data, iti poate face rau, dar in cazul tau nu. Mai mare e frica de moarte sau grija la tine.

| DavidoffUser a răspuns:

Oare daca fairy era atat de daunator incat sa puna viata in pericol, chiar si la o ingerare mica, mai puteai sa speli vasele cu el si dupa sa mananci din ele?

| Strwberrs a răspuns:

Nu o sa mori. happy Cand eram mica am baut Fairy cu lingurita si inca mai traiesclaughing

| iDarkness a răspuns:

Daca Ilie's vlog's poate atunci si tu poti.
P.s: Nu mori -_-