| Elsker a întrebat:

Poti sa scapi de semnele din nastere?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Numai un medic poate sa va spuna acest lucru.

7 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

De unele da, de altele nu!

| Elsker explică (pentru neutrino):

Am o verisoara micuta, de 4 ani, care are un semn maroniu inchis pe piciorus. Crezi ca ar putea sa scape de el? Multumesc!

| neutrino a răspuns (pentru Elsker):

Numai un medic poate sa va spuna acest lucru.

| drogh a răspuns:

De unele se pot scapa, de altele nu. Cel mai bine ar fi sa consulti un medic chirurg.

| Elsker explică (pentru drogh):

Multumesc!

| Seby1994 a răspuns:

Se poate prin operatii chirurgicale costisitoare si periculoase in Romania. mai bine lasa-le. am si eu semn din nastere pe mana dar m-am obisnuit cu el.