| Tania2006 a întrebat:

Prajitura de mălai ingrasa?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| oprescudorin11 a răspuns:

Ca idee generala: eu pot manca orice si nu ma ingras, fara formule idioate!
parerea mea este ca se pot ingrasa doar NESIMTITII, NEAMURILE PROASTE!
JEGURILE!
Sau cei cu probleme, protejati si ei de Drepturile Omului!
Cum sa-ti pui problema sa te ingrasi, intr-o tara si lume de FLAMANZI!
Mi se pare eu NESIMTIRE ATROCE!
Sapun trebuie facut din voi astia, caci ar iesi mai ieftin decat cel facut din alte grasimi animale!
Scuze!

Răspuns utilizator avertizat
| oprescudorin11 a răspuns (pentru Tania2006):

Cunos genul asta de 'nu-mi paSA", de obicei sunt personaje care cand se urca in metrou, tramvai, stanjenesc pe toata lumea cu mamaliga din cele 5 sacose supervoluminoase si fundul care le intrece pe toate! Scuze! Trebuia sa ma abtin!

| munteanuionvictor a răspuns:

Câteva felii nu îngrașă.

| liliana77any a răspuns:

O felie-doua nu te ingrasa!winking

| Knu a răspuns:

Daca mananci toata tava, da.