| Anku112 a întrebat:

Prietena mea se plange ce are cosuri pe fund... ce ii recomandati ca sa scape de ele?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Ramona1 a răspuns:

Sa stea la soare.Se vor usca

12 răspunsuri:
| Justmed a răspuns:

Mibazon...

| MescaMascalina a răspuns:

Gomajul pe baza de malai ar fi o solutie, curata si lasa pielea fina :*

| RфZaημtzα a răspuns:

Sa consulte un dermatolog si sa aiba o igiena cat mai buna.Sanatate.

| ionutVUVUZELA a răspuns:

Bai fratilor iar incepeti cu prietena mea? never nu v-am vazut sa spuneti ca voi

| Tkn a răspuns:

Un medic dermatolog!

| Mimi_6217 a răspuns:

Probabil este o iritatie... exista creme naturiste speciale.

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Pai daca pe tine nu te deranjeaza cand ii dai la buci nu stiu de ce o deranjeaza pe ea. Cred ca sta prea mult in scaun zilnic si transpira!

| VivianKorea a răspuns:

Sa se spele cu apa si sapun laughing!

| Stefffanutzzzz a răspuns:

Poate este la pubertate sa stea linistita ii trec singure.mi.e asa mi s.a intamplatbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa poarte materiale naturale.in.bumbac...igiena...sa rennte pe cat posibil la statul mult pe scaun sau suprafete tari, sa evite pe cat posibil sa poarte chestii mulate si, daca are cum, sa faca plaja, soarele vindeca zonele afectate

| DiamanteleSeSparg a răspuns:

Mamaaa ce intrebare!

| Anku112 explică:

Poi sunt fata si mno amica mea ( ca dupa aia ziceti altceva) m-a rugat sa postez intrebarea