| oSalamadra a întrebat:

Pt cei de lucreaza in picioare. Dupa cat timp ati inceput sa aveti dureri si probleme de sanatate din cauza asta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Esti fată? Ce varsta ai?

| Violleta2022 a răspuns:

Dupa 30 de ani de munca in picioare... spune sora-mea happy

Răspuns utilizator avertizat
| MironMihaela a răspuns:

Daca nu ai incotro si trebuie sa stai in picioare, cand ajungi acasa tine picioarele mai sus de nivelul corpului pentru a se produce intoarcerea venoasa, sa eviti formarea varicelor.

| Marv1250 a răspuns:

Cam după 6 luni. Dar asta se întâmplă atunci când îmi folosesc mușchii la maxim. Daca ai probleme, las-o mai ușor. Nu cred că vrei sa stai pe bara pentru că nu ai știut când sa te oprești. E nevoie de echilibru.