| anonim_4396 a întrebat:

Puteți să îmi recomandați nişte pastile care chiar dau poftă de mâncare?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vitamine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am luat Tonotil N, as fi mancat non-stop. laughing

| alinadianaaa a răspuns:

Nu poti sa iei pastile asa dupa urechi, fiecare organism are metabolismul lui, de aceea e bine sa iti faci un set de analize sa vezi ce ai exact.

| NameInUse a răspuns:

Dar daca ai incerca sa te fortezi sa mananci mai mult? Asa, fara pastile. La un moment dat, corpul se va obisnui si iti va creste si pofta de mancare. Se va obisnui cu mai multa mancare si va invata sa ceara.

| Ana1687 a răspuns:

Ia o punga de copsuri si niste suc laughing))