| LARAaungeoudemon a întrebat:

Recent mi-am cumparat epilator braun silk epil 3 alb cu roz.
totul okai m-am epilat pe maini foarte frumos arata
dar. m-am epilat pe picioare si nu este fin e simt ca niste bubite parca se vad albe.nu stiu de ce
ar fi trebuit ca firul sa mai creasca?
nu sunt bube rosii sunt bubite albe micutee in locul unde a fost firul de par
cefa sfaturi

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ti-au crescut firele de par sub piele, mi s-a intamplat si mie.nu sunt bune epilatoarele, doar ceara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga LARA, si eu am acelasi model de epilator. E bun! Bubitele albe care le ai tu sunt des intalnite. Asta pentru ca firul e scos de la radacina. Poti folosi o crema hidratanta dupa epilare. Eu folosesc o lotiune pentru corp de la Oriflame. Ceva lotiune cu cereale. E foarte buna si miroase super :X