| nicky a întrebat:

Recomandati-mi un neurolog bun in Cluj sau Mures si un pediatru.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| eni a răspuns:

Du-te la el linistit, e un medic bun.Si eu am avut probleme cu fiul meu, si am umblat la medici de mi s-au tocit calcaile. El a fost singurul care a pus un diagnostic corect.Cu o trimitere de la medicul de familie, te primeste.De obicei dimineate la 8 o gaseti la spital, eventual dupa masa cand e de garda. Spitalul de copii nr. 1 pe Str.Motilor.

4 răspunsuri:
| nicky explică:

Multumesc Eni, nu neuropediatru caut, un pediatru bun care sa-mi spuna de ce nu asimileaza fiul meu calciul in organism sub nici o forma.

| eni a răspuns:

Pot sa-ti recomand un pediatru in Cluj, lucreaza pe strada Motilor la ortopedieOrdeanu Calin. Din propia experienta ti-l recomand.Cu ce problema? Neurologie?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt Dr Bibire Monica din Tg Mures.Va astept pentru consult programare la tel 0740351053

| andrada53 a răspuns:

Pai numa din Mures stiu... dar poti cauta si pe net sa cauti,, pentru ca cei cunoscuti apar!