| simi61 a întrebat:

Salut, va rog sa ma ajutati si sa-mi recomandati un medic pneumolog foarte bun la o clinica in TIRGU MURES sau CLUJ. Mulumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| M' a răspuns:

Mariana Babu
Titulatura medic primar pneumoftiziologie, doctor? n stiinte
Specialitatea 1 Pneumologie
Sectie SECTIA PNEUMOFTIZIOLOGIE
Unitate Spitalul Clinic Judetean de Urgenta Tg. Mures
Tipul unitatii Spital Clinic Judetean
Judet Mures
Adresa Institutiei Str. Gh. Marinescu nr. 50, T? rgu Mures, jud. Mures
Telefon Tel.:; Fax: 0265. 212. 344
Website nementionat

2 răspunsuri:
| M' a răspuns:

Lucian Belean
Medic specialist
Pentru a trimite un mesaj privat doctorului la adresa sa de email trebuie sa ai cont PREMIUM.

Atentie! Acest serviciu nu va garanteaza obtinerea unui raspuns din partea doctorului solicitat de dumneavoastra.

Atentie! Mesajele trimise vor fi moderate in scopul asigurarii unui serviciu de calitate.

Doctorbun.ro nu isi asuma responsabilitatea pentru sfaturile oferite de doctori!

Pentru a obtine un cont PREMIUM pentru 3 luni, trebuie sa achiti 3 euro plus TVA, prin SMS

Pentru a obtine un cont PREMIUM pentru 6 luni, trebuie sa achiti 5 euro plus TVA, prin SMS

Ce avantaje imi ofera un cont PREMIUM?

Vreau cont PREMIUM 3 luni! | Vreau cont PREMIUM 6 luni!
Trimite o intrebare doctorului Lucian Belean

Subiect:

Continut:
Pentru a trimite o intrebare, trebuie sa fii logat in cont.
Acceseaza contul tau

Inchide
Titulatura medic specialist pneumoftiziologie
Specialitatea 1 Pneumologie
Sectie DISPENSAR T. B. C.
Unitate Spitalul Clinic Judetean de Urgenta Tg. Mures
Tipul unitatii Spital Clinic Judetean
Judet Mures
Adresa Institutiei Str. Gh. Marinescu nr. 50, T? rgu Mures, jud. Mures
Telefon Tel.:; Fax: 0265. 212. 344
Website nementionat

| M' a răspuns:

Dr. Adina Bocantete
Medic primar
Pentru a trimite un mesaj privat doctorului la adresa sa de email trebuie sa ai cont PREMIUM.

Atentie! Acest serviciu nu va garanteaza obtinerea unui raspuns din partea doctorului solicitat de dumneavoastra.

Atentie! Mesajele trimise vor fi moderate in scopul asigurarii unui serviciu de calitate.

Doctorbun.ro nu isi asuma responsabilitatea pentru sfaturile oferite de doctori!

Pentru a obtine un cont PREMIUM pentru 3 luni, trebuie sa achiti 3 euro plus TVA, prin SMS

Pentru a obtine un cont PREMIUM pentru 6 luni, trebuie sa achiti 5 euro plus TVA, prin SMS

Ce avantaje imi ofera un cont PREMIUM?

Vreau cont PREMIUM 3 luni! | Vreau cont PREMIUM 6 luni!
Trimite o intrebare doctorului Adina Bocantete

Subiect:

Continut:
Pentru a trimite o intrebare, trebuie sa fii logat in cont.
Acceseaza contul tau

Inchide
Titulatura medic pr. pneumoftiziologie, competente homeopatie
Specialitatea 1 Pneumologie
Sectie SECTIA PNEUMOFTIZIOLOGIE III
Unitate Spitalul Clinic de Pneumoftiziologie Leon Daniello Cluj Napoca
Tipul unitatii Spital Clinic de Pneumoftiziologie
Judet Cluj
Adresa Institutiei Str. Hasdeu nr. 6, Cluj-Napoca, jud. Cluj
Telefon Tel.; Fax: 0264. 191. 263
Website nementionat

Dr. Cristian-Stefan Bugnariu
Medic primar
Pentru a trimite un mesaj privat doctorului la adresa sa de email trebuie sa ai cont PREMIUM.

Atentie! Acest serviciu nu va garanteaza obtinerea unui raspuns din partea doctorului solicitat de dumneavoastra.

Atentie! Mesajele trimise vor fi moderate in scopul asigurarii unui serviciu de calitate.

Doctorbun.ro nu isi asuma responsabilitatea pentru sfaturile oferite de doctori!

Pentru a obtine un cont PREMIUM pentru 3 luni, trebuie sa achiti 3 euro plus TVA, prin SMS

Pentru a obtine un cont PREMIUM pentru 6 luni, trebuie sa achiti 5 euro plus TVA, prin SMS

Ce avantaje imi ofera un cont PREMIUM?

Vreau cont PREMIUM 3 luni! | Vreau cont PREMIUM 6 luni!
Trimite o intrebare doctorului Cristian-Stefan Bugnariu

Subiect:

Continut:
Pentru a trimite o intrebare, trebuie sa fii logat in cont.
Acceseaza contul tau

Inchide
Titulatura medic pr. pneumoftiziologie, competenta endoscopie
Specialitatea 1 Pneumologie
Sectie SECTIA PNEUMOFTIZIOLOGIE II
Unitate Spitalul Clinic de Pneumoftiziologie Leon Daniello Cluj Napoca
Tipul unitatii Spital Clinic de Pneumoftiziologie
Judet Cluj
Adresa Institutiei Str. Hasdeu nr. 6, Cluj-Napoca, jud. Cluj
Telefon Tel.; Fax: 0264. 191. 263
Website nementionat

Dr. Rodica Cretiu-Galdau
Medic primar
Pentru a trimite un mesaj privat doctorului la adresa sa de email trebuie sa ai cont PREMIUM.

Atentie! Acest serviciu nu va garanteaza obtinerea unui raspuns din partea doctorului solicitat de dumneavoastra.

Atentie! Mesajele trimise vor fi moderate in scopul asigurarii unui serviciu de calitate.

Doctorbun.ro nu isi asuma responsabilitatea pentru sfaturile oferite de doctori!

Pentru a obtine un cont PREMIUM pentru 3 luni, trebuie sa achiti 3 euro plus TVA, prin SMS

Pentru a obtine un cont PREMIUM pentru 6 luni, trebuie sa achiti 5 euro plus TVA, prin SMS

Ce avantaje imi ofera un cont PREMIUM?

Vreau cont PREMIUM 3 luni! | Vreau cont PREMIUM 6 luni!
Trimite o intrebare doctorului Rodica Cretiu-Galdau

Subiect:

Continut:
Pentru a trimite o intrebare, trebuie sa fii logat in cont.
Acceseaza contul tau

Inchide
Titulatura medic pr. pneumoftiziologie
Specialitatea 1 Pneumologie
Sectie SECTIA EXTERNA SANATOR SAVADSLA
Unitate Spitalul Clinic de Pneumoftiziologie Leon Daniello Cluj Napoca
Tipul unitatii Spital Clinic de Pneumoftiziologie
Judet Cluj
Adresa Institutiei Str. Hasdeu nr. 6, Cluj-Napoca, jud. Cluj
Telefon Tel.; Fax: 0264. 191. 263
Website nementionat