| Bomboana14890 a întrebat:

Reușesc pana in mai sa slăbesc 10-20kg?
Nu prea am Motivatie dar ma gândesc ca vine vara si eu o sa arat ca o balena si trebuie sa slăbesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

E mult prea mult 10/20 de kg plus ca e foarte mult, pana in mai e putin tim, slabesti 5kg apoi te ingrasi extrem de rapid, adopta dieta atkins vei vedea diferenta si cardio sari cu coarda sau alearga

http://scientia.ro/......inala.html

| Bomboana14890 explică (pentru RAY):

4 luni eu zic ca reușesc