| Lusiana_Rusu_1999 a întrebat:

Revin din nou cu o întrebare. O clinica din Bacau care se ocupa de chirurgie? As vrea sa imi spuneti una care este mai buna de aici din oras si care ar putea sa imi faca o programare in luna iulie

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| xutza a răspuns:

Clinica Palade, Luxor...