| spydyweb2 a întrebat:

as vrea sa imi spuneti unde as putea gasi niste tinte piramidale in Bacau, Bacau. DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Biiiancaaa a răspuns:

Http://www.okazii.ro/......122697085, aici, daca nu sunt ok astea mai uitate pe acolo, sigur o sa gasesti ceva.;;) Funda?

2 răspunsuri:
| Biiiancaaa a răspuns:

Daca in Bacau este mall care sa aiba H&M, sa stii ca gasesti. E 20 lei un set :*.

| spydyweb2 explică (pentru Biiiancaaa):

Si nu mai pot gasi si in alta parte? big grin (unde sa vanda la bucata daca e posibil)

| Biiiancaaa a răspuns (pentru spydyweb2):

Http://www.okazii.ro/......122697085, aici, daca nu sunt ok astea mai uitate pe acolo, sigur o sa gasesti ceva.;;) Funda?