| AntoniaI a întrebat:

Rinoplastie. Nicolae Antohi sau Lucian Fodor?
Aveți idee de prețurile fiecăruia?
M-ar interesa și de la ce vârstă începe să opereze Nicolae Antohi.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Andra9pk a răspuns:

Cunosc multe persoane operate la dr.Antohi... te-as sfatui sa te uiti mai intai la rezultatele lor...(poze cu pacienti before&after). Pretul operatiei in general se va stabili in urma consultatiei. De exp tu vrei o rinoplastie, dar la consult iti va gasi si deviatie de sept. Deci va fi o rinoseptoplastie, adica un alt pret.
Ps:nu te încanta la preturi sub 2500€