| DomnulKat a întrebat:

S Ajutor Normal de 1 an și ceva am pulsul foarte mare în repaus de 116 am lăsat să treacă.Dar în timpul efortului ajunge și la 200, 202 bătăi pe minut, adică doar alerg 30 de metri și pac 200 de bătăi pe minut, după voi ce ar fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

E irelevant ce ar fi dupa noi, daca simti ca ai probleme te duci la medicu la un control nu intrebi pe net

| K0sti a răspuns:

Cu tensiunea asta poti face accident vascular oricand, fugi la doctor! Nu se pun intrebari pe net!

| Moonlight15 a răspuns:

Face sala de atatia ani cum sa nu fie obisnuit cu efortul laughing cel mai bine te duci la un medic... noi nu putem sa-ti spunem mare lucru.

| Andrey12 a răspuns:

Probabil nu esti obisnuit cu efortul. Sau daca esti obisnuit si alergi mult, consulta medicul de familie mai intai. In acest caz este o problema destul de serioasa, trebuie sa consulti medicul, deoarece poti fi predispus la lesin, mai ales ca este un anotimp torid.