| julieta a întrebat:

Sal" all.am aproape 22 de ani, 1.66 inaltime si doar 47 kg :-(.as dori si eu o reteta de ingrasare dar.care sa de-a rezultate.degeaba iau vitamine pentru ca nu iau deloc in greutate, de mancat mananc si foarte mult cateodata iar uneori nimic pofta nu am...am fost si eu mai grasuta 55kg dar am slabit instantaneu si numai reusesc deloc sa iau in greutate...please hellp me somebody.:-(

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| princess a răspuns:

Buna! si eu am cam aceiasi problema ca tine.eu am 20 de ani si am in jur de 52 de kg si as vrea sa ma ingras putinel ca m-au innebunit ai mei ca nu e normal la varsta mea sa cantaresc atata! eu una sunt multumita de cum arat mai ales vara ca nu trebuie sa ascund celulita .nu am complexe! deci fiecare ar trebui sa fie multumit de cum arata! fa-ti un control medical.altceva nu stiu ce sa zic...sau mananca, cat poti u de mult big grinbig grin

| viatadecacatt a răspuns:

Wow, eu am 15 ani si 63 de kglaughing))
Mai bine da o fuga la un doctor sa iti recomande ceva.

| mhann a răspuns:

Mai, toate vor sa slabeasca,... numai tu... laughing

| uzzywood a răspuns:

Raspunsul e bagi in tine cat poti cat mai mult si sa nu lipseasca apa eu beau cel putin 3l de apa pe zibig grin

| angel_6360 a răspuns:

Nu te panica...nu e chiar important greutatea, in loc sa te gindesti"de ce am slabit?!" mai bine apucate de treburile tale... e mai important ceia ce reprezinta omul in suflet...