| anonim_4396 a întrebat:

Sal.
am intr.
cand veti fii mari ce va doriti, fata sau baiat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
24 răspunsuri:
| marrr a răspuns:

Nu conteaza ce. Sanatosi sa fiehappy

| Ioana1984 a răspuns:

Buna sa-ti spun sincera, de 5 ani eu si sotul nu reusim sa avem copii, dar pentru ca eu sunt singura la parinti, am zis ca voi face pana la 7 copii, frumos ar fi 2 baieti si 2 fete, dar sa vedem ce ne va da Bunul Dumnezeu, sanatosi sa fie. Dar tu?

| LuS[z] a răspuns:

Fetita happy

| madalinutza a răspuns:

Bunabig grin
baiat deoarece la noi in familie sunt numai fetehee hee (in afara de tatabig grin)

| shtephie a răspuns:

Primul daca se poate baiat si apoi o fetita happy
Yo sunt sg la parinti si mereu mi-am dorit un fratehappy
Importanti este sa fie sanatosi si sa ajunga cineva in viata! happy

| ralucaralu a răspuns:

Cu toate ca mai e foooarte mult pana atunci, mi-as dori o fata si un baiat. Baiatul mai mare si fata mai mica. Numele lor mi-ar place sa fie: Eduard si Elisa.

| Ana-Maria94 a răspuns:

Gemenihee hee baiat si fata sau 2 baieti, sau daca nu ies gemeni sa fie baiathappy

| lays a răspuns:

Eu vreau un baiat dar iubi vrea o fetita.negociemlaughing

| Sოﺁℓε a răspuns:

Buna.
ambi, vreau si fata si baiat si vreau gemeni laughing

| Abcfunny a răspuns:

Bună!

Şi fată şi baiat :d

| anonul a răspuns:

Baiat ca sa-l invat sa boxeze si sa-l fac sa nu ajunga cocalar... ca restul, nu vreau fata pentru ca sa nu-mi fac griji ca ramane insarcinata si plus ca fac economie, nu cheltui bani pe tampoane laughing

| Anileda a răspuns:

Nu sunt pretentioasa, ce o fi o fi, insa mi-ar place o fetita si dupa un baietel.

| SimonaMrr a răspuns:

Hm.
eu imi doresc si o fata si un baiathappy. pentru ca atunci cand vor fi mari sa se ajute intre ei, sa aiba un sprijin.
Baiatul mi.as dori sa fie mai mare, ca sa aiba grija de fatahappy

| Casandra a răspuns:

Fata

| anduta160 a răspuns:

Presupun ca te referi la copii. Un baiat apoi o fata.

| anika33 a răspuns:

Eu imi doresc baiat big grin

| sufletranit_5626 a răspuns:

2 baieti si 1 fatawinking

| NBieber a răspuns:

Gemeni...si fetita (Daiana) si baietel (Nicholas). Tu?happy

| lolvere a răspuns:

Tripleti 2 fete si un baiat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fata pentru ca pot imparti cu ea lucruri de fete

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Baiatbatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Băiat şi fată.

Băiatul să fie mai mare ca fata cu 1 sau doi anibig grin.

Sau

2 gemeni şi 2 gemene big grin [Aşa e bine pentru că fetele ar putea să vorbească între ele pentru că ar avea aceaşi vârstă şi băieţii tot aşa].; x

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc, eu vreau sa am o fetita, si daca vrea un frate sau sora baiat sigur va fi

| ramona420134 a răspuns:

Fata pentru ca...