| Sburatorul a întrebat:

Ce va doriti de la viitorul vostru? Cum va vedeti (sau cum va doriti sa fiti) cand veti fi mai mari?

6 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Intelepciune. Responsabil.

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Mi-as dori sa intru la liceul dorit, apoi la o facultate buna, sa iau bacul cu o nota buna si apoi sa devin judecatoare sau avocata. Sa am o viata linistita si frumoasa, sa am o masina, o casa, un copil sau doi si un sot iubitor, intelegator. Parintii mei sa traiasca cat mai mult, iar fratele meu sa ajunga cea ce-si doreste el.
Tu ce-ti doresti?
*-*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fericire happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
In afara de sanatate, nu ma intereseaza altceva.
De mic mi-am dorit sa fiu asistenta medicala, dar asta nu stiu...
In rest sanatate, o familie implinita, sa-mi traiasca parintii cat mai mult posibil(desi tare mi-e frica ca unul din ei ma va parasi!).
Te pup!

| gingergirl1 a răspuns:

Pe viitor ma vad o femeie la locul ei, imi doresc o familie implinita si un loc de munca okwinking
Restul...vine de la sine happy

| Charice a răspuns:

Ce sa mai o panarama de parinte o sa fiu laughing)