| Dyanadanyela a întrebat:

Am si eu o intrebare:A facut cineva tratament cu gaz lampant pentru cresterea parului? Daca da care au fost rezultatele? Multumesc anticipat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| ÁnΌMŀŠ a răspuns:

Buna. Incearca mai bine o amsca cu ulei de ricin. E mai sanatoasa. Iti masezi capul cu ulei de ricin si astepti cam o jumatate de ora dupa care te clatesti.
Pa, pa.

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Pe vremuri cu așa ceva se făcea!
Este bun și acum. Oprește căderea părului și ajută la creștere.
Pa, pa.

| Ruddy_2272 a răspuns:

Exista un podus la Plafar se numeste Petrol - e f. bun. Garantat!

| Michell_7762 a răspuns:

Eu nu dar am auzit ca daca nu este facut cum trebuie te trezesti cu o "frumoasa " iritatie a pielii capilare. Daca vrei sa suferi bafta!