| yuP a întrebat:

aseara am avut un atac de panica. m-am trezit ca si cum m-as fi inecat cu ceva. simt si acum ceva in gat. am fost la doctor la 4 noaptea si a spus ca inima este normala si pe gat nu am nimic. trebuie sa ma duc la doctor sa bage furtunel... este ceva grav atacul acesta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Sau poate ai facut o criza de reflux gastro-esofagian. Nimeni nu poate sti cat este de grav pana nu faci investigatii pentru a afla cauza.

2 răspunsuri:
| bobby_7474 a răspuns:

Atacul de panica este o boala psyhica,care tr sa o tratezi,neaparat,pentru ca netratata devine mai grav, si se inbolnavesc si organele mai tirziu, multa sanatate

| katy a răspuns:

Nu stiu ce poate fi.ori o criza de sparmofilie Doamne fereste sau o lipsa de calciu in cel mai simplu caz