| 0426sasha0426 a întrebat:

Sal in curand plec la mare si in acelasi timp o sa imi vina si menstruatia as dori sa o fac sa vina mai devreme ce parere aveti? cum sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| GabiiHaș a răspuns:

Mai repede n-ai cum, ca sa o intarzii exista niste pastile care se elibereaza la farmacie.Du-te si intereseaza-te.Depinde si de varsta.