| deeaa_8990 a întrebat:

in fiecare zi beti lapte? daca da, cam cat lapte beti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Tud0r a răspuns:

Eu de exemplu beau doar lapte dimineata cu cereale si nu cred ca beau mai mult de jumate de LITRU

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Eu beau o jumatate de cana in fiecare dimineata la serviciu (amestecata cu tot atata cafea).

Abh
| Abh a răspuns:

Beau cam 1/2 l pe zi, cu cafea.

| Tourniquet a răspuns:

Beau un castron cu cereale si lapte si mai eau seara, uneori cu cacao. happy

| Psihiatra a răspuns:

Nu chiar zilnic, dar cam o cana-20. De obicei dimineata alaturi de cerealele fitness.

| ancan a răspuns:

Eu nu happy
beau foarte rarhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oamenii nu prea mai beau lapte, decat daca il primesc gratis de la slujba ori de la scoala.
E un lucru rau asta, toti cumparam toate prostiile dar o cutie de lapte extrem de rar.
Bea cat vrei, o cana, doua pe zi e sanatate curata.

| ApofissPapaya a răspuns:

Eu beau mai rau ca un porc, ma rog, ca un bebelus, iubesc laptele:X