| anonim_4396 a întrebat:

Hey lume.

Voi beti cafeaua cu lapte sau fara? De ce?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eşti papagal?

24 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Eu o beau cu ceașca. Simplă.

| Adry05 a răspuns:

Cu, nu-mi place fără

| Ofiintă a răspuns:

Cu lapte. Fiecare cu preferințele sale.

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Cu lapte e mai gustoasa

| RAY a răspuns:

Cu lapte, nu-mi place gustul pur al cafelei, o beau de nevoie și obișnuință laughing.

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Eşti papagal?

| Violleta2022 a răspuns:

Doar cand eram copil beam cafeaua cu lapte si biscuti.
Adulti nu beau cafeaua cu lapte, ci simpla si neagra, fara lapte si multi chiar fara zahar.

| Drimmero a răspuns:

Cu lapte daca e sa fie bauta asa la degustare, iar fara lapte cand e sa ma trezeasca din betie.

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Stii ce te trezeste mai bine din betie? O tigaie in cap

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Vorbesti din experienta? Cam barbara metoda, puteai sa dormi si iti reveneai, nu era nevoia sa ti se dea cu tigaia in cap.

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Nu m-am imbatat in viata mea, dar Ana asa ar trebui sa iti faca daca vii acasa muci

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Cine e Ana?

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Viitoarea ta nevasta

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

E vreo sclemba?

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Oricum big grin

| Catrice a răspuns:

Cu,ca e mai bunăwinking

| Fatamuntilor a răspuns:

Fara lapte, fara zahar!
asa o beau eu.

| LoveSleep a răspuns:

O beau fără lapte și zahar.
Și fără cafea.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Cu lapte, nu-mi place gustul pur al cafelei, o beau de nevoie și obișnuință laughing.

| Marius22222222222 a răspuns:

Cu lapte.mereu o beau inainte sa plec la munca.si pun putin lapte sa se raceasca cat de cat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ambele pentru ca imi place cafeaua. Mai adaug si frișcă sau inghetata uneori deasupra. Mmmmh, deliciu!

| timidu89 a răspuns:

Beau Irish Capuccino, deci cu lapte. Pentru ca are gust mai bun.

| isemilia a răspuns:

Nu beau in general. De maxim 5 ori am facut-o, insa atunci fara lapte.

| Iunicu a răspuns:

Fără lapte și fără zahăr dar cu un strop de brandy dacă nu trebuie să conduc.

| asedfgrtu a răspuns:

Cu lapte