| AlexandruPorfir a întrebat:

Salut, m-am dat cu o crema pentru cosuri timp de 2 saptamani dimineata si seara si cosurile tot nu au dispărut *au dispărut foarte puține* țin să menționez ca crema se numeste Rilastil. Nu am fost la dermatolog ca sa-mi dea crema speciala pentru ten, e chiar obligatoriu?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ce rezultate credeai că ai în 2 săptămâni? ten de porțelan? logic că un astfel de proces durează ceva, e totuși o boală. recomand grupul the ordinary pe Facebook pentru alcătuirea unei rutine corecte

| Bruno92 a răspuns:

Da el știe cel mai bine ce tip de ten ai. Nu e o idee prea strălucită sa te dai cu creme așa după ureche nu se știe ce reacție nasoala va avea tenul deja cu probleme. As putea sa îți dă și eu o schema da îți poate distruge moaca așa că cel mai bine e sa urmezi sfatul unui specialist acreditat.