| Anonymus3000 a întrebat:

Eu cu niste prieteni am vrea sa ne apucam de facut vloguri si sa le postam pe youtube. (Vlog= Ne filmam facut sau spunand chestii). Problema mea este ca eu sunt cam grasut si la burta si la fata in rest, la maini sau picioare arat normal. Eu arat asa din cauza unei boli si trebuie sa iau Medrol(Un medicament cu astfel de efecte secundare). Vreau niste metode, Oricefel de metode ca sa slabesc si la burta si in special la fata. URGENT! Cat de repede posibil nu imi pasa ce metode sunt, imi pasa doar sa slabesc mai repede la fata si la burta. Exerciti, diete, pastile, orice! Sau daca stiti si niste

trucuri pentru a arata mai slab si mai inalt...(da, sunt si cam scund )

FUNDA la cel mai bun raspuns si restul vot

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| AlexTroll a răspuns:

Pai daca vrei sa slabesti renunta la dulciuri, fast-food etc. fa sport(alergari, flotari, genoflexiuni)sau plimba-te cu bicicleta. sau ca sa pari mai inalt poarta un tricou ceva mai larg si care sa iti fie putin mai mare, si apoi puneti in picioare niste adidasi inalti sau un suport ceva.o sa dai impresia ca esti mai mare.bafta si noroc cu vlogul