| CristofanMarian1999 a întrebat:

Sall.A si eu o intrebare.O sticla de coca cola la 0.5 litri cat te tine treaz in plus?!
Dau funda! Vreau raspuns urgent big grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| paulacarry a răspuns:

DRAGUTA INTREBARE! Pai sa iti spun coca cola poate tine treaz pana la 1 ora o persoana foarte obosita si pana la trei ore o persoana odihnita.Nu iti recomand insa, s-a dovedit ca 1l de coca cola contine elemente chimice periculoase de aceea e secreta reteta poti face un experiment daca ti o saptamana un ficat de animal in un litru de coca cola se va topi in loc sa il absoarba. SPER CA TE VA AJUTA!

1 răspuns:
| availablehandyman a răspuns:

Nu stiu dar eu daca beau un pahar pe la 9 seara nu mai pot dormi toata noaptea si beau coca cola de la varsta de 5 ani happy