| ReVeRs a întrebat:

Sall am si eu o problema stiu ca io fiind baiat e ciudat sa intreb asta dar am slabit foarte mult am 18 ani si de vreo 2 ani am inceput sa slabesc foarte mult, nu conteaza ce manac cum mananc ca nu ma ingras deloc toata lumea mi.a spus unele persoane au inceput sa creada ca ma droghez aveam 60 de kilograme acum am 50, de la ce poate fi? Si cum ma pot ingrasa?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| oBanană a răspuns:

Cred că ai o deficiență hormonală. Ar trebui să mergi la medic, el îți poate da tratament.

| SkyPilot a răspuns:

Ar fi bine sa incepi prin a vedea un doctor. Poate ai o boala care iti provoaca aceasta conditie. Probabil ca te va trimite la analize.

| DoLc3MaRi3 a răspuns:

Fa-ti niste analize e ciudat.

| Leonardo_Leo_2001_A6Hb a răspuns:

Cred ca ar trebui sa mergi la un doctor nu sa pui inrebari pe TPU unor oameni care nu au habar ce e aia "medicina
"