| ColaCola a întrebat:

Incep prin a spune ca pana sa incep scoala aveam 53 de kilograme. Dupa ce am inceput scoala m-am ingrasat deodata cu 3 kilograme.Eu pana acum aveam o greutate constanta, aceea de 53 de kilograme. Faza este ca am inceput sa mananc foarte mult, dar si inainte o facem.Cum pot sa slabesc din nou, sa ajung la acele 53 de kilograme? Problema e ca eu continui sa ma ingras.crying

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| justme4yours a răspuns:

Si eu am avut aceeasi problema.problema adevarata era ca toate astea erau DOAR in mintea mea insa stiu o cura de slabire buna. regimul dureaza 9 zile timp in care se mananca in modul urmator :1.in primele 3 zile se mananca leguem fierte in ce cantitate doresti 2.in urmatoarele 3 zile se mananca fructe in special citrice, mere 3.in ultmele 3 zile se mananca 200 g orez fiert in aoa si impartit in 3 portii.in aceasta perioada se poate bea cafea fara zahar. funda :*