| Ionutmarian6868 a întrebat:

Sall...cum poti scapa de un hematom?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| NLS a răspuns:

Depinde cat e de grav, zona..etc. Dar asta e intrebare de adresat medicului generalist sau chiar internist.
Sanatate multa!

| Ionutmarian6868 explică (pentru NLS):

Mersi...zona este la san..si eu zic ca nu a fost o lobitura puternica.
.dar il am de 3 sapt

| EroulDePeTPU2002 a răspuns:

Te dai cu crema de hematom.